Smola a Hrušky

Novinky

Videoklipy

Koncerty

02.10. 2022 16:30 Cífer – Michalské hody
24.09. 2022 17:00 Sološnica – Krumpolový deň
23.09. 2022 19:30Krompachy – Dni mesta
17.09. 2022 19:30 Pezinok – Vinobranie
10.09. 2022 20:00 Trnava – Tradičný trnavský jarmok
03.09. 2022 20:00 Muráň – Pod Muránskym hradom
27.08. 2022 19:30 Púchov – Ukončenie leta
26.08. 2022 17:30 Rajecké Teplice – Skaly festival
20.08. 2022 21:00 Veľké Kozmálovce – Prelomenie Hrona
20.08. 2022 17:00 Poprad – Okey leto
19.08. 2022 20:00Spišský Hrhov – Harhovské čuda a zabaviska
13.08. 2022 18:00Kamenica – Deň obce
12.08. 2022 21:45Hostie – Ahoj Leto fest
12.08. 2022 17:00Trebatice – Hody
06.08. 2022 20:00Paskov zámecký park – Házenkářská předpouťová slavnost
30.07. 2022 21:00Stará Lesná – Dni obce
30.07. 2022 17:30Terňa – Hasičská súťaž
29.07. 2022 22:15Chomutov – Hřebíkárna
23.07. 2022 21:00Kremnica – Jarmok
22.07. 2022 21:00Hlohovec – Craft beer and coffee Pod Smrekom
16.07. 2022 21:30Zbraslavec – K8 KilianGang Motosraz
14.07. 2022 20:00Kežmarok – Hlavné námestie – Kultúrne leto
09.07. 2022 22:00Pohorelá – Svätojánska noc plná hudby
08.07. 2022 19:30Ružomberok – Leto u Hýroša
02.07. 2022 20:50Bojnice – Welcome Summer fest
25.06. 2022 18:30Hniezdne / Nestville open fest
24.06. 2022 21:00Podvysoká / Podvysocké leto
24.06. 2022 15:30Bratislava / Event
18.06. 2022 19:00Jaklovce / Kynologický deň
20.05. 2022 18.00Bardejov / Pivné dni
07.05.2022 14.20(CZ) Brno / Brnenský Majáles
04.05.2022 20.45Trnava
/UCM Picnic day
30.04.2022 20.00Vrútky / RC Mlyn
/Akustické Hrušky 25 tour
29.04.2022 20.00Trenčín / Klub Lúč
/Akustické Hrušky 25 tour
23.04.2022 20.00Nitra / Music a Café / Akustické Hrušky 25 tour
22.04.2022 22.00Námestovo / Barón pub / Akustické Hrušky 25 tour
21.04.2022 20.00Spišská Nová Ves / Reduta / Akustické Hrušky 25 tour
23.03.2022 20.00(CZ) Praha / Café V lese
23.03.2022 14.00(CZ) Color Music Radio Praha / Viktory Show
13.03.2022 14.00Spišská Nová Ves / Koncert pre Ukrajinu
11.09.2021 19.30Žarnovica / Dni mesta
04.09.2021 22.10Bratislava / Amfiteáter Rača / Pressburg Punk
29.08.2021 19.00Ferčekovce / Kotlíkový festival
28.08.2021 19.30Nitra / Klokočinský jarmok
25.08.2021 20.00Trenčín / Punkáči deťom
20.08.2021 22.00Holíč – Letisko / Cibula festík
19.08.2021 18.00Poprad / Lahodné Nebo / Spoko unplugged
13.08.2021 22.30Trebatice / Hody Trebatice
08.08.2021 18.15Starý Tekov / Ahoj Leto fest
07.08.2021 19.00(CZ) Mikulov / Mikulovské pivobraní
06.08.2021 19.30Lubeník / Dni obce
01.08.2021 18.00Šuňava / Dni obce
31.07.2021 20.00Michalovce / Nostalgia Garden
30.07.2021 20.30(CZ) Chomutov – Hřebíkárna / Ska v Hřebíku
29.07.2021 18.30Spišská Nová Ves / Umenie v parku / Spoko unplugged
25.07.2021 20.00Šenkvice / Šenkvické hody
22.07.2021 19.00Bratislava / HRY v DPOH (unplugged)
17.07.2021 19.00Svit / Tatrafest Streetball
16.07.2021 20.45(CZ) České Budějovice / Jižní Block
14.07.2021 19.00Duchonka / Spoko unplugged / Belasý motýľ
10.07.2021 21.45Levoča / Projekt HUDBA
04.07.2021 19.30Iliašovce / Beh k Iliašovskej kapličke
02.07.2021 22.00Častkovce / Topfest
02.07.2021 17.30Nové Mesto nad Váhom / Privat event
19.06.2021 17.20Trnava / Ekofest
18.06.2021 20.00Spišská Nová Ves / Miss Spiša (unplugged)
12.06.2021 20.00Litpovská Mara / Privat party
10.06.2021 16.00Bratislava / Spoko unplugged / Belasý motýľ
16.12.2020 18.00Smer Klub 77 / DomaFest s Hyperiou #4 online koncert
27.11.2020 20.00UKF Nitra / Online koncert
05.09.2020 23.55Kotešová Hody / Spoko unplugged
05.09.2020 21.30Slnko na skalách outdoor festival / Spoko unplugged
30.08.2020 20.00Ferčekovce / Kotlíkový festival ŠKF
23.08.2020 19.30Spišský hrad / Spoko + Miškechová unplugged
15.08.2020 20.30Považská Bystrica / Spoko + Miškechová unplugged
15.08.2020 16.00Ružiná pri Lučenci / Dni obce
08.08.2020 20.30Bratislava InPark / Summer in Peace
07.08.2020 21.00Ivanka pri Nitre / OKEY LETO mini
01.08.2020 21.00Lubeník Revúca / OKEY LETO mini
31.07.2020 21.00Piešťany / Hudobné leto na Sĺňave
24.07.2020 21.30Žiar nad Hronom / OKEY LETO mini
18.07.2020 21.00Senica / Lokal fest
17.07.2020 19.30(CZ) Chomutov / Hřebíkárna
03.07.2020 20.30Hrad Beckov / Spoko + Miškechová unplugged
08.05.2020 23.55Kežmarok / Na streche
27.03.2020 20.30T-Systems / Online koncert
07.03.2020 21.00Vrútky / RC Mlyn / Akustické tour
06.03.2020 21.00Nitra / Music a Cafe / Akustické tour
29.02.2020 21.00Púchov / Queens pub / Akustické tour
22.02.2020 20.00Donovaly / Donovaly fest
20.02.2020 20.00Spišská Nová Ves / Reduta / Akustické tour
15.02.2020 22.00Ružomberok / XI. Mestský študentský ples
21.12.2019 21.00Skičko / Vianočný unplugged
20.12.2019 22.00Hodkovce / Vianočný unplugged
18.12.2019 20.00Bratislava / Vianočný večierok
14.12.2019 23.55Levice / Vianočný special unplugged
13.12.2019 21.00Košice / Vianočný večierok
06.12.2019 21.00Liptovský Mikuláš / Mikulášsky jarmok
06.12.2019 15.00Humenné / Vianočné trhy
19.11.2019 22.30Trenčín / Univerzitné Beánie TNuAD 2019
16.11.2019 22.00Banská Bystrica / Urban Spot / Štěstíčko minitour
16.11.2019 16.30Rajec / unplugged / Privat event
15.11.2019 20.00(CZ) Praha / Malostranská beseda / Štěstíčko minitour
14.11.2019 20.00(CZ) Brno / Eleven club / Štěstíčko minitour
09.11.2019 20.00Nové Mesto n. Váhom / Klub za rampami / Štěstíčko minitour
08.11.2019 19.00Košice / Collosseum / Štěstíčko minitour
18.10.2019 20.00Prešov / Koncert pre Emerku / Spoko unplugged
17.10.2019 23.30Bratislava / Beánia Medikov UK
05.10.2019 17.00Lodenica Sigord / Beh o dušu / Spoko unplugged
01.10.2019 19.00(CZ) Brno / FASTfest 2019 Fakulty stavební ke 120. výročí
27.09.2019 19.00Dúbravka – Bratislava / Dúbravské hody
14.09.2019 20.00Vechec / Majstrovstvá okresu vo varení bryndzových halušiek
07.09.2019 15.30Veľký Šariš / DOD Šariš
31.08.2019 19.00Bijacovce / Hasičský deň
29.08.2019 22.00Rožňava / Jammin Beer fest
24.08.2019 21.00Čadca / Bartolomejský hodový jarmok
17.08.2019 22.30(CZ) Heřmanova huť / Farák fest
17.08.2019 16.00Plavecký Štvrtok / Hody
16.08.2019 20.00Brezová pod Bradlom / Slávnosti sváka Ragana
09.08.2019 18.30Červeník / Červeník festival
03.08.2019 20.30Poprad / Made in Slovakia
27.07.2019 19.30Brezno / Street party
26.07.2019 23.00Stará Turá – ATC Dubník / Tanec Slnka
20.07.2019 23.20Behynce / Mafija fest
20.07.2019 18.15Lisková / Lisková sa zabáva
19.07.2019 19.45Holíč – Letisko / Cibula fest
14.07.2019 14.00Hodkovce / Kultúrne leto v DSS Domovina
13.07.2019 21.00Hôrka / Baník Summer fest
29.06.2019 23.55Pečenády / Zahájenie leta
29.06.2019 19.00Tisovec / Dni mesta
29.06.2019 12.00Zelená Voda / Topfest
28.06.2019 23.55Lipany / Pohodička festival
28.06.2019 20.00Svidník / Dni mesta
26.06.2019 21.00Prešov / Gjar fest
22.06.2019 20.30Svit / Dni mesta
22.06.2019 12.00Palárikovo / Lavórovica fest
07.06.2019 17.00Spišská Nová Ves / Mesto plné detí
01.06.2019 20.30Piešťany / Otvorenie letnej sezóny
31.05.2019 18.30Žilina / Staromestské slávnosti
25.05.2019 21.15Dudince / Otvorenie kúpeľnej sezóny
17.05.2019 20.30Vranov nad Topľou / Švejkove pivné dni
16.04.2019 23.00Zvolen / UNI DNI TUZVO 2019
06.04.2019 19.30Trnava / 1. narodeniny Nádvoria
28.12.2018 21.00Vrútky / RC Mlyn
22.12.2018 18.50(CZ) Praha / Malá sportovní hala / Tři Sestry (krst CD)
21.12.2018 22.00Levice / Unity club / Vianočný unplugged
15.12.2018 21.00Brno / Patríme k sebe tour / Eleven club
14.12.2018 21.00Bratislava / Patríme k sebe tour / Randal club
08.12.2018 21.00Poprad / Patríme k sebe tour / Rock Fabric
07.12.2018 19.45Košice / Patríme k sebe tour / Collosseum club
01.12.2018 22.00Púchov / Patríme k sebe tour / Queens pub
30.11.2018 22.00Námestovo / Patríme k sebe tour / Barón pub
24.11.2018 22.00Žilina / Patríme k sebe tour / Smer klub 77
23.11.2018 22.00Trenčín / Patríme k sebe tour / Stejžd klub
22.11.2018 22.30Trnava / Beánia PF TRUNI
16.11.2018 22.00Nitra / Imatrikulačný ples UKF
14.11.2018 21.15Bratislava – Refinery Gallery / Beánia STU
24.10.2018 06.00TV Markíza / Teleráno
06.10.2018 19.00Stupava / Dni Zelá
29.09.2018 20.30Prešov / Október FEST
28.09.2018 23.00Stará Ľubovňa / Ľubovniansky jarmok
25.09.2018 19.45Banská Bystrica – Amfiteáter / OKTÓBERFEST UMB 2018
22.09.2018 22.15(CZ) Chomutov – Hřebíkárna / Bezručák festival
21.09.2018 20.20(CZ) ATC Merkur Pasohlávky / Merkur Cup & Krýgl fest
15.09.2018 20.00Viničné / 810. výročie obce
08.09.2018 23.00(CZ) Nový Jičín / Slavnost města
07.09.2018 20.00Tvrdošín / Dni mesta
01.09.2018 22.00Považská Bystrica / Rozlúčka s prázdninami
31.08.2018 23.30Rajecké Teplice / SKALY festival
31.08.2018 19.00Nová Dedina / Bye Bye Summer festival
28.08.2018 23.55(CZ) Praha / Special Wedding unplugged
26.08.2018 20.00Rabča / Čučoriedkový festival
25.08.2018 19.00Ružomberok – Klačno / Rozlúčka s letom
25.08.2018 13.30Zlaté Piesky Bratislava / Uprising festival
24.08.2018 20.00Bardejov / Bardejovský jarmok
19.08.2018 19.00Jasenov / Sotácky folklórny festival
18.08.2018 23.55Vráble / Rock Show
18.08.2018 20.00Senica – Letisko / Holidayland festival
17.08.2018 21.00Teplička nad Váhom / Obecné slávnosti
11.08.2018 18.00Rajec / Rajecký jarmok
11.08.2018 13.00(CZ) Mikulov / Mikulovské pivobraní
10.08.2018 23.55ATC Nitrianske Rudno / Rockfest Nitrianske Rudno
04.08.2018 19.30(CZ) Jiříkov u Rumburka / Houmruv Triatlon festival
03.08.2018 21.00Turzovka / Rock Beskyd fest
28.07.2018 19.00Prešov / Pivný festival
21.07.2018 23.15Peprovice pri Muráni / Ródeo Muráň
20.07.2018 23.55(CZ) Voděrady / KilianGang motosraz
14.07.2018 22.00(CZ) Tábor / Mighty Sounds / unplugged v Black Coffe stage
14.07.2018 16.10(CZ) Tábor / Mighty Sounds festival
07.07.2018 22.00Bojnice / Welcome Summer fest
30.06.2018 22.30Partizán Rezort / Wedding unplugged
30.06.2018 20.15Zlaté Moravce / Oregon fest
29.06.2018 23.30(CZ) Karlovy Vary / 53. MFF Becher zone
29.06.2018 17.00(CZ) Moravská Třebová / Dny Slovenské kultúry
23.06.2018 22.00Šaľa / Šalianský jarmok
23.06.2018 18.50Trnava / Ekofest
22.06.2018 18.00Stará Turá / Festival Divné Veci
20.06.2018 20.30TV Markíza / Chart Show
09.06.2018 21.15Most pri Bratislave / Deň obce
08.06.2018 21.00Dubnica nad Váhom / Námestie MS
25.05.2018 19.15Piešťany / Cityfest
19.05.2018 19.30Láb / Lábsky Majáles
18.05.2018 21.00Levice / Dni mesta
17.05.2018 18.30Banská Bystrica / Majáles
16.05.2018 18.00Žilina / Majáles
15.05.2018 18.30Nitra / Majáles
27.04.2018 21.00(IL) Tel Aviv / Bascula / Tel Aviv SKA Invasion #2
21.04.2018 21.00(CZ) Jeseník / El Chorro club
14.04.2018 23.55Rimavská Sobota / Montego music club
10.04.2018 22.30Bratislava / Mladá Garda / Beánia Stavbárov
31.03.2018 20.00(CZ) Konstantinovy Lázně / Slovenské Velikonoce v Konstantinkách
30.03.2018 21.00(CZ) Praha / Rock klub Nová Chmelnice
13.03.2018 23.55(CZ) Brno / Fléda / Slovenská noc
08.03.2018 19.00Bratislava / unplugged / Zrkadlový háj – Zoznámte sa
03.03.2018 16.30Park Snow Donovaly / Donovaly fest
21.02.2018 23.00Nitra / Mostná pub
17.02.2018 22.30Ružomberok / 9. Mestský študentský ples
13.02.2018 23.00Košice / T-klub / VypuSTres
26.01.2018 21.00Gbely / Kultúrny dom / Krst Sanchez Amsterdam
20.01.2018 20.00Žilina / Event house / Párty PS
20.01.2018 11.45Štrbské pleso / Zimné vagonárske hry
26.12.2017 21.00Skičko / unplugged / ŠKF privat party
16.12.2017 22.30Levice / unplugged / Bowling & Billiard club
15.12.2017 23.00Vráble / unplugged / Wood pub
01.12.2017 21.00Hotel Ostredok / Otvorenie zimnej sezóny v Jasnej
28.11.2017 16.00Štós – Dom kultúry / Veľa lásky
27.11.2017 22.45Bratislava / Mladá garda / Beánia SZU 2017
14.11.2017 22.00Bratislava / Zrkadlový háj / Beánia Akadémie PZ
28.10.2017 23.30Červeník / Rocková Jeseň
28.10.2017 19.30Topolčany / Topolčiansky minifest
28.10.2017 10.20STV 1 / Hudba made in Slovakia
21.10.2017 20.30Vrútky / Rock club Mlyn
20.10.2017 23.00Dolná Súča – Kultúrny dom / SaH wild party
10.10.2017 22.00Žilina / Beánia Žilinských študentov
06.10.2017 22.00(CZ) Brno / Eleven club
27.09.2017 21.00Nitra – Amfiteáter / Októberfest UKF
26.09.2017 23.00Bratislava – Mlynská dolina / Ahoj Semester
23.09.2017 21.00Krasňany / AmfiFest
23.09.2017 17.30Partizánska Ľupča / Remeselnícky jarmok
22.09.2017 23.00Žilina / Smer music klub / Žilina žije festival
16.09.2017 16.30Častkovce / Hody
10.09.2017 16.40Spišská Nová Ves – Madaras amfiteáter / Embraco day
09.09.2017 23.55Kremnica / Kino Akropola / Zasmečuj deťom zdravie – afterparty
09.09.2017 19.00Gelnica / Gelnické Iluminácie festival
02.09.2017 14.00Kunovská priehrada / Všade s labkou / SaH Trio (unplugged)
30.08.2017 20.00(CZ) Mělník – Námestie / Mekul 2017
27.08.2017 18.30Trebišov / Dni mesta
26.08.2017 23.30Bolešov / Nočná hasičská súťaž
26.08.2017 15.30Námestovo / Wedding unplugged
20.08.2017 18.15Lemešany-Chabžany / Chabžanska Hoscina
19.08.2017 23.55Trebatice / Hody Trebatice
19.08.2017 20.45Nové Mest n Váhom / Pivný festival
18.08.2017 20.30Senica – Letisko / Holidayland festival
12.08.2017 19.30Červeník / Červeník festival
11.08.2017 21.00Košice Kulturpark / Leto v parku festival
05.08.2017 19.00Čierne / Čierňanské hodové slávnosti
22.07.2017 21.00Kysucké Nové Mesto / Jakubovské hody
21.07.2017 22.30(CZ) Voděrady / KilianGang motosraz
15.07.2017 21.00Zemplínska Šírava / Amfik Šírava fest
14.07.2017 21.00Spišská Nová Ves / Spišský trh (+ RDH Tatramat Matejovce)
09.07.2017 18.00Fiľakovo / UDVart festival
08.07.2017 23.55(CZ) Tábor / Footfest
07.07.2017 19.00Stakčín / 700. výročie
17.06.2017 10.20STV1 / PARK
16.06.2017 21.00Liptovský Mikukáš / Stoličné dni
12.06.2017 15.00Bratislava / PARK online
09.06.2017 18.15Zavar Kaštieľ / Country hody / SaH Trio (unplugged)
04.06.2017 09.00Spišská Nová Ves / organizujeme / Basket Music fest
01.06.2017 18.00(CZ) Nymburk / Divadlo / Cabaret
27.05.2017 21.00Dudince / Otvorenie kúpeľnej sezóny
26.05.2017 15.00Poprad / Rallye Tatry / SaH trio (unplugged)
25.05.2017 16.45Žilina / Staromestské slávnosti
20.05.2017 21.00(CZ) Nymburk / Slušnej kanál festival
18.05.2017 18.00Levoča / SaH trio (unplugged)
13.05.2017 20.00(CZ) Chomutov / Hřebikárna Birthday party
12.05.2017 22.30(CZ) Kladno / Poldofka
06.05.2017 23.30Spišská Nová Ves / Privat party
06.05.2017 16.00Budmerice / Malokarpatský Slávik
01.05.2017 18.00Trenčín / Trenčiansky Majáles
29.04.2017 21.00Smižany / 20R tour (krst) / Obecné kultúrne centrum (OKC)
28.04.2017 21.00Myjava / 20R tour / La Vita club
22.04.2017 21.00Poprad / 20R tour / Rock Fabric
21.04.2017 19.30Košice / 20R tour / Collosseum club
16.04.2017 21.00Námestovo / 20R tour / Barón pub
15.04.2017 21.00Handlová / 20R tour / Sound City pub
08.04.2017 21.00Martin / 20R tour / Mestská scéna
07.04.2017 21.00Bardejov / 20R tour / Rock cafe
01.04.2017 21.30Prakovce / 20R tour / B-klub
31.03.2017 21.00Zvolen / 20R tour / Dom kultúry ŽSR
26.03.2017 21.00(CZ) Praha / Febiofest OFF
25.03.2017 21.00Humenné / 20R tour / Nostalgia Music pub
24.03.2017 21.00Prešov / 20R tour / Safe Music club
22.03.2017 21.00Banská Bystrica / 20R tour / V-club
18.03.2017 21.00Prievidza / 20R tour / Rave klub
17.03.2017 19.30Trenčín / 20R tour / Piano club
11.03.2017 21.00Ružomberok / 20R tour / Nové Korzo
10.03.2017 20.30Nitra / 20R tour / Music a Cafe
08.03.2017 23.00Bratislava / Incheba Expo / Lámavica Ekonómov
25.02.2017 21.00Púchov / 20R tour / Queens pub
24.02.2017 21.00Žilina / 20R tour / Kolečko klub
18.02.2017 21.00Nové Mesto n Váhom / 20R tour / Za Rampami
17.02.2017 20.00Trnava / 20R tour / City club
16.02.2017 19.30Bratislava / 20R tour (krst) / Ateliér Babylon
28.01.2017 23.30Vráble / unplugged / Wood pub
20.01.2017 20.00Hodruša-Hámre / unplugged / Privat event
26.12.2016 23.00Dolné Vestenice KD / Štefánska video oldies party
20.12.2016 19.00Košice / Vianočný Unifest
15.12.2016 15.00Humenné / unplugged / Vianočný jarmok
10.12.2016 23.30(CZ) České Budějovice / klub K2
09.12.2016 20.30(CZ) Jeseník / El Chorro upgrade party
01.12.2016 23.55Bratislava / Refinery Gallery / Beánia FMFI & PriF
26.11.2016 22.00(CZ) Brno / Eleven club
25.11.2016 22.00Košice / Imatrikulačný ples TUKE FEI
24.11.2016 23.55Bratislava / Mladá Garda / Beánia Chemikov FCHPT
16.11.2016 22.30Bratislava / Incheba Expo / Beánia STU
11.11.2016 22.45Nitra / Agrokomplex / 58. Imatrikulačný ples SPU
15.10.2016 19.20Poprad / Aréna / Rocková noc
14.10.2016 21.30(CZ) Chrudim / R-klub
08.10.2016 17.00Piešťany / City Night Run
01.10.2016 18.00Stupava / Dni zelá
28.09.2016 20.15Nitra / Amfiteáter / Októberfest UKF
27.09.2016 23.55Bratislava Ateliér Babylon / Stavbárske srdce
27.09.2016 18.00Košice / Mai Day
22.09.2016 18.00Prievidza / Námestie / Ešte dúšok leta / unplugged
20.09.2016 22.30Bratislava Unique club / Ahoj semester
17.09.2016 20.00Nové Sady / Novosadská brázda
10.09.2016 21.30Ďurďové / Ďurďovský výstrek
03.09.2016 23.00Kremnica / Kino Akropola
03.09.2016 13.30Pivovar Šariš / DOD Šariš / + ORCHESTER
27.08.2016 19.30Pečenády / Námestie / 800. výročie
21.08.2016 18.30Smolenice / unplugged / Na kolesach proti rakovine
20.08.2016 22.30Predmier / Hasičská Sobota
20.08.2016 16.30Spišská Nová Ves / unplugged / Narodeninový víkend OC Madaras
19.08.2016 23.00(CZ) Ústi nad Labem / Reggae Area
11.08.2016 19.00Galanta Amfiteáter / Galantské trhy
06.08.2016 23.30Detva Amfiteáter / Detva fest
06.08.2016 19.30Šoporňa / Hody
30.07.2016 22.30ATC Dubník pri Starej Turej / Tanec Slnka
29.07.2016 20.00Zemplínska Šírava / Amfik Šírava fest
23.07.2016 16.50(CZ) Tábor / Mighty Sounds
22.07.2016 21.10Muráň / Ródeo Muráň
16.07.2016 23.55(CZ) Nivnice / Kupkofest
16.07.2016 18.30Svit / Tatrafest Iskrastreetball
09.07.2016 20.45Bojnice / Welcome Summer festival
02.07.2016 20.30Jahodná Košice / Čermeľský kvet motozraz
25.06.2016 23.00(CZ) Bystřice nad Pernštejnem / Pelíšek fest
25.06.2016 17.30(CZ) Štětí / Ferodo festival
18.06.2016 23.30Sučany / Turiec fest
11.06.2016 09.00Spišská Nová Ves / organizujeme / Basket Music fest
10.06.2016 16.30Zavar DSS Humanum / Country hody
05.06.2016 15.30Senica / 10. výročie Útulku Senica
04.06.2016 23.55(CZ) Pustimer / Fesťák jak Sviňa
04.06.2016 14.00(CZ) Konstantinovy Lázně / U Pramene festival
03.06.2016 23.30Bernolákovo / Dni obce
03.06.2016 18.00(CZ) Vsetín / Majáles
29.05.2016 14.45(CZ) Praha / Mezi ploty festival
28.05.2016 13.45Bratislava / OC Retro 5.narodeniny
27.05.2016 21.30(CZ) Chomutov / Hřebikárna Otevřeno festival
14.05.2016 18.00(CZ) Pardubice / Majáles
06.05.2016 20.00Rimavská Sobota / Dni Mesta
04.05.2016 16.20(CZ) Ostrava / Majáles
16.04.2016 21.00Demänovská dolina / 7. narodeniny Hotela Ostredok
02.04.2016 20.00Handlová / SPECIAL TOUR / Sound city pub
01.04.2016 20.00Lučenec / SPECIAL TOUR / Slimák pub
30.03.2016 20.00Topolčany / SPECIAL TOUR / Runway klub
16.03.2016 23.55(CZ) Brno / Fléda / Slovenská noc
15.03.2016 20.00(CZ) Hradec Králové / AC klub
27.02.2016 20.45(UK) Londýn / 229 Venue CS PARTY
13.02.2016 20.00Holíč / SPECIAL TOUR / R-classic klub
27.12.2015 23.00Jasná Hotel Liptov / Retro bar
20.12.2015 19.00Námestovo / SPECIAL TOUR / Barón pub
19.12.2015 20.00Spišská Stará Ves / Staroveské vianočné trhy
18.12.2015 19.00Zvolen / SPECIAL TOUR / Dom kultúry ŽSR
12.12.2015 20.00Spišská Nová Ves / Kino Mier / Vianočný unplugged s Dychovkou DH Tatramat Matejovce
11.12.2015 19.00Poprad Matejovce / Privat event – Vianočný unplugged
05.12.2015 19.00Púchov / SPECIAL TOUR / Queens pub
04.12.2015 19.00Nove mesto n Vahom / SPECIAL TOUR / klub Za rampami
28.11.2015 21.00Nitra / SPECIAL TOUR / Nájomná jednotka 210 OC MAX
21.11.2015 19.00Poprad / SPECIAL TOUR / Rock Fabric
20.11.2015 19.00Prievidza / SPECIAL TOUR / RAVE klub
18.11.2015 23.00Trnava / Beánia Sociálnych vied UCM
12.11.2015 22.00Trnava / Beánia Právnikov TU
07.11.2015 20.00Lazy pod Makytou / Privat event – Special unplugged
31.10.2015 19.00Trnava / SPECIAL TOUR / City club
28.10.2015 23.00Bratislava Incheba / FAKT Beánia OF a FHI
22.10.2015 15.30Žiar nad Hronom / Na krídlach anjelov
16.10.2015 21.45Červeník / Rocková jeseň
10.10.2015 14.00tunel Šibenik pri Levoči / Deň otvorených dverí
03.10.2015 19.00(CZ) Chomutov / Hřebíkárna
02.10.2015 22.00(CZ) Děčín / Garage Noir
26.09.2015 20.00Nová Baňa / Novobanský jarmok
23.09.2015 19.00(CZ) Brno / FEKT VUT / Hudba z FEKTu
19.09.2015 18.00Poráč Park / Október fest – krst hymny piva Buchvald
05.09.2015 20.30Piešťany / Čajovňa Medulienka
05.09.2015 15.00Kremnica / Zasmečuj deťom zdravie
31.08.2015 21.00Trstená / Koncert pre mladých
30.08.2015 00.00Terchová / Terchovský Budzogáň / ZRUŠENÉ
29.08.2015 22.30Drahovce / Drahovské vrtochy
28.08.2015 23.55Kežmarok – Hrad / Kapela fest
23.08.2015 14.45(CZ) Trutnov – Bojiště / TrutnOFF festival
21.08.2015 13.00Zlaté Piesky Bratislava / Uprising festival
15.08.2015 21.00Košariská pri Trstenej / Music Summer
14.08.2015 23.15Trebatice / Hody Trebatice
08.08.2015 23.55(CZ) Boskovice / Festiválek bez boju a válek
08.08.2015 17.30Červeník / Červeník festival
07.08.2015 20.30(CZ) Valašská Polanka / SaH v Paradonu
01.08.2015 20.50Duchonka / Music Summer
31.07.2015 01.00Zemplínska Šírava / Šírava fest / ZRUŠENÉ
25.07.2015 22.00Starý Tekov / Boje na Hrone
25.07.2015 17.40Bojnice / Dohoda Fun radio
24.07.2015 19.00Prešov / Pivný festival
18.07.2015 18.30Veľké Ripňany / RIP fest
17.07.2015 19.00Rudava / POME Rudava
11.07.2015 21.00Ružiná / Music Summer
04.07.2015 22.00Staškov / Letné dni Jozefa Krónera
03.07.2015 23.00Rajec / RajRockFest VII.
27.06.2015 16.30Piešťany / Topfest
26.06.2015 20.00Hniezdne / Nestville open day
20.06.2015 22.00Trnava / Ekofest
19.06.2015 22.15Liptovský Mikuláš / Stoličné dni
19.06.2015 16.30Prešov / Dobrý festival
13.06.2015 20.00Červený Kláštor / Pochod dobrej nálady
06.06.2015 09.00Spišská Nová Ves / organizujeme / Basket Music Fest
29.05.2015 19.45Bratislava / Hudba na Mlynoch
28.05.2015 15.45Žilina / Staromestské slávnosti
23.05.2015 23.00Podbiel / Majáles
16.05.2015 23.00Ihráč / KD / Ihráčsky Majáles
09.05.2015 15.00(CZ) Pasohlávky / ATC Merkur
07.05.2015 18.20Banská Bystrica / Bažant Majáles
06.05.2015 18.20Žilina / Bažant Majáles
05.05.2015 18.20Nitra / Bažant Majáles
02.05.2015 22.00Snina / BEST ON tour / Space club
01.05.2015 21.45(CZ) Brno / Studentský majáles
30.04.2015 21.00(CZ) Boskovice / BEST ON tour / Sklepy
25.04.2015 20.00Považská Bystrica / BEST ON tour / Piváreň Pohoda-Dreváreň
24.04.2015 20.00Liptovský Mikuláš / BEST ON tour / Adventure music club
23.04.2015 20.00Bratislava / BEST ON tour / Randal club / krst CD
21.04.2015 20.00Trnava / BEST ON tour / Art klub
18.04.2015 21.30Nove Mesto n Vahom / BEST ON tour / Topfest Warm up
17.04.2015 20.00Stará Ľubovňa / BEST ON tour / Gastro Družba
11.04.2015 20.00(CZ) Děčín / BEST ON tour / Garage Noir
10.04.2015 20.00(CZ) Pelhřimov / BEST ON tour / Stará tiskárna
04.04.2015 20.00(CZ) Kladno / BEST ON tour / Poldofka
03.04.2015 20.00(CZ) Chrudim / BEST ON tour / R klub
02.04.2015 23.00Šaľa / BEST ON tour / Metro klub
28.03.2015 22.00(CZ) Kopřivnice / BEST ON tour / Plesk
27.03.2015 21.00(CZ) Praha / BEST ON tour / Febiofest Music fest / krst CD
21.03.2015 22.00Ráztočno / BEST ON tour / Eso klub
20.03.2015 20.00Hlohovec / BEST ON tour / Teatro klub
14.03.2015 20.00(CZ) Opava / BEST ON tour / Art klub
13.03.2015 20.00Humenné / BEST ON tour / Nostalgia music pub
12.03.2015 20.00(CZ) Brno / BEST ON tour / Eleven club
07.03.2015 20.00Púchov / BEST ON tour / Queens pub
06.03.2015 20.00Prakovce / BEST ON tour / B-KLUB music pub
05.03.2015 16.00Levoča / unplugged / SKN Mateja Hrebendu
25.02.2015 20.00Košice / BEST ON tour / Malbo caffe
30.01.2015 22.30Liptovský Mikuláš / unplugged / Stredoškolský ples
29.01.2015 17.00Spišská Nová Ves / unplugged / Privat event
03.01.2015 21.00Helcmanovce – Kultúrny dom / Novoročný koncert
27.12.2014 19.00Spišská Nová Ves / BEST ON tour / Liquid NC – Družba Tarča
13.12.2014 20.00Martin / BEST ON tour / Lounge bar
12.12.2014 20.00Nitra / BEST ON tour / Music a cafe
09.12.2014 19.00Prešov / rádio Prešov 91.4 / Pegas Live
06.12.2014 20.00Trenčín / BEST ON tour / Lúč klub
05.12.2014 20.00Brezno / BEST ON tour / Bombura klub
29.11.2014 20.00Žilina / BEST ON tour / Rock N Rolla bar & grill
28.11.2014 20.00Poprad / BEST ON tour / Fun House
19.11.2014 23.55Bratislava / Beánia Stavbárov
15.11.2014 20.00(CZ) Jaroměř / BEST ON tour / Bastion 35
14.11.2014 20.00(CZ) Liberec / BEST ON tour / Bunkr
13.11.2014 20.00(CZ) Praha / BEST ON tour / Roxy
12.11.2014 20.00(CZ) Brno / BEST ON tour / Eleven club
11.11.2014 22.00Bratislava / Beánia Medikov
08.11.2014 23.00Ostrov / Hody
07.11.2014 20.00(CZ) Plzeň / BEST ON tour / Pod Lampou
06.11.2014 20.00(CZ) České Budějovice / BEST ON tour / Café Slavia
05.11.2014 20.00(CZ) Jidřichuv Hradec / BEST ON tour / Lucky Perry
25.10.2014 20.00Prievidza / BEST ON tour / Element MC
24.10.2014 20.00Námestovo / BEST ON tour / Barón pub
22.10.2014 20.00Banská Bystrica / BEST ON tour / V club
21.10.2014 23.00Ružomberok / Beánia KU
18.10.2014 20.00Košice / BEST ON tour / Collosseum
17.10.2014 20.00Prešov / BEST ON tour / Road Cafe
14.10.2014 20.00Bratislava / BEST ON tour / Unique club
08.10.2014 21.10(CZ) Pardubice / Start Student Life Fest
03.10.2014 17.30(CZ) Brno / Úlet festival
30.09.2014 21.00Košice / MAI DAY festival
13.09.2014 20.00Staškov / 400. výročie obce
12.09.2014 21.30Prakovce (futbalové ihrisko) / PrakoRock fest
06.09.2014 22.00Rožňava / Hells Bells pub
06.09.2014 15.00Kremnica (atletické ihrisko) / Zasmečuj deťom zdravie
31.08.2014 21.30Široké (areál Oáza) / K7 festival
31.08.2014 18.30Bijacovce (futbalové ihrisko) / Hasičský deň
30.08.2014 23.00Poprad / Tatrafest
29.08.2014 21.30Gbely (futbalový štadión) / Peace fest
17.08.2014 15.50Banská Štiavnica (amfiteáter) / Osmidiv festival
16.08.2014 22.00Hostie (amfiteáter) / HostRock fest
16.08.2014 15.00Podlipníky (pri Lietadle) / Koliesko fest
09.08.2014 21.40Spišská Belá / Belltown fest
08.08.2014 22.30Dolné Sŕnie / Galota fest
26.07.2014 23.00Nová Baňa (Tajch) / Rocková Noc
25.07.2014 19.20Holíč (letisko) / Cibula fest
19.07.2014 21.30Zázrivá / Zázrivské dni
19.07.2014 18.30Kysucký Lieskovec / Hodové slávnosti
12.07.2014 23.00Margecany / Vitaj leto
12.07.2014 13.00(CZ) Tábor / Mighty Sounds
11.07.2014 15.00(CZ) Vizovice / Masters of Rock
05.07.2014 23.00Svidník / Dni mesta
05.07.2014 19.00Poráč (unplugged) / Poráč park
04.07.2014 00.30Domaša (Eva-Holčíkovce) / WS Domaša fest
28.06.2014 20.00Sučany / Hodžove dni
27.06.2014 22.30Zákamenné (amfiteáter) / Open air fest
27.06.2014 13.00Piešťany (letisko) / Topfest
21.06.2014 23.00Rohožník (priehrada) / Sadfest
21.06.2014 18.30Podunajské Biskupice / Biskupický Juniáles
21.06.2014 12.00Spišská Nová Ves (pred Redutou) / My sme Spišská
20.06.2014 18.00(CZ) Praha / Kampa park / United Islands
08.06.2014 11.00Košice (Historická radnica) / unplugged / Medardova kvapka krvi
02.06.2014 12.00TV JOJ / Noviny o 12:00
02.06.2014 06.00TV JOJ / Dobré ráno / Topfest
31.05.2014 15.30Spišská Nová Ves / unplugged / Avon pochod
23.05.2014 22.20Česká televize Brno / Tečka páteční noci
07.05.2014 16.00(CZ) Ostrava / Majáles Ostrava
02.05.2014 22.00(CZ) Brno / Studentský majáles
30.04.2014 21.30Nitra / Superstar NR univerzít
26.04.2014 18.30Svätý Jur / Svätojurské hody
12.04.2014 23.30Partizánske / Spy club
11.04.2014 20.00(CZ) Kopřivnice / Nord music club
09.04.2014 20.00Bratislava / Elam klub
05.04.2014 21.00(CZ) Pardubice / Žlutý pes
04.04.2014 21.00(CZ) Praha / Rock Cafe
12.03.2014 20.00Košice / unplugged / Malbo caffe
08.03.2014 20.30Brno / unplugged / Eleven club
07.03.2014 21.00Trenčín / unplugged / Lúč klub
04.03.2014 20.00Žilina / unplugged / Smerr MC
01.03.2014 21.00Námestovo / unplugged / Baron pub
15.02.2014 22.00Ružomberok / Mestský študentský ples
14.02.2014 21.00Bratislava / unplugged / British Rock Stars
13.02.2014 20.00Bratislava / klub Loft / Zverina | Umelecke delo – krst
21.12.2013 23.30Topolčany / Vianočný ples
14.12.2013 20.00Spišská Nová Ves / U&D tour @ Spišské divadlo
26.11.2013 16.30Rožňava / Charitánia
22.11.2013 22.00Košice / Imatrikulačný ples TUKE FEI
21.11.2013 20.00Liptovský Mikuláš / U&D tour @ Reduta
16.11.2013 20.00Trnava / Beánia Technikov MTF STU
15.11.2013 22.00Turčianská Štiavnička / Beánia JLF UK
14.11.2013 22.00Banská Bystrica / Beánia EF
13.11.2013 20.00Prešov / U&D tour @ Bizarre music cafe
12.11.2013 20.00Ružomberok / U&D tour @ Kino Kultúra
06.11.2013 20.00Banská Bystrica / U&D tour @ V klub (ŠD1 intráky)
05.11.2013 20.00Trnava / U&D tour @ Art klub
02.11.2013 20.00Nitra / U&D tour @ Valašský šenk
01.11.2013 20.00Bratislava / U&D tour @ klub u Očka
31.10.2013 22.00Lučenec / Lučenec / Strašidelná Tržnica II.
26.10.2013 20.00Levice / U&D tour @ Memphis club
25.10.2013 20.00Poprad / U&D tour @ Groteska art caffe
23.10.2013 20.00Bardejov / U&D tour @ Kino Žriedlo
19.10.2013 20.00Zvolen / U&D tour @ SNG Zvolenský zámok
18.10.2013 22.00Ivanka pri Dunaji / Šakal pub
17.10.2013 20.00Košice / U&D tour @ Tabačka kulturfabrik
10.10.2013 21.00Bratislava / Beánia VŠ
05.10.2013 18.00Sebechleby – Stará Hora / Oberačka po sebechlebsky
25.09.2013 20.00Košice / Unifest
21.09.2013 22.45Hlohovec / Dni mesta 900. výročie
20.09.2013 22.00Dolný Kubín / Dni mesta
20.09.2013 18.00Prakovce / Prakofest
19.09.2013 20.00Sobrance / Sobranský jarmok
13.09.2013 21.00Bratislava / Rock OK – narodeniny
07.09.2013 21.40Koplotovce / Dni obce 900. výročie
07.09.2013 13.15Veľký Šariš / DOD Šariš
31.08.2013 23.30Zlaté Moravce / Rockový festival 900
30.08.2013 21.00Makov / Makof fest
26.08.2013 20.00Hrabušice – Podlesok / Spišiačik
25.08.2013 15.20Smolenice / Na kolesách proti rakovine
18.08.2013 20.00(CZ) Trutnov / Trutnov open air festival
17.08.2013 17.00Sp. Tomášovce / Dni obce
16.08.2013 23.00Beša / Beša Music fest
10.08.2013 23.00Vráble / festival Rock Show
10.08.2013 13.00Poprad / Aquacity Hviezdne leto
08.08.2013 19.00Galanta / Mestské slávnosti
27.07.2013 22.00Voderady / festival Rukami a srdcom
20.07.2013 23.00Veľké Ripňany / Ripfest
20.07.2013 16.00Beckov / Beckovské slávnosti
19.07.2013 21.00Ľubica / Kocúr fest
07.07.2013 16.00(CZ) Hejnice / Hejnicke slávnosti
06.07.2013 21.00Ostrov / Dni obce
29.06.2013 22.00Skalica – Baťov kanál / Skalica music fest
29.06.2013 18.00Bojnice / Welcome summer fest
27.06.2013 14.00Piešťany / Topfest
22.06.2013 21.00Dubovany / Dni obce
22.06.2013 19.00Trnava / Ekofest
21.06.2013 23.00Jaslovské Bohunice / festival pri Kaštieli
15.06.2013 22.00(CZ) Ústi n. Labem / Útulek fest
14.06.2013 21.00Trnava / Trnavská 13-tka
07.06.2013 19.00Spišská Nová Ves / Mesto plné detí
30.05.2013 20.00Žilina / Staromestské slávnosti
18.05.2013 20.00Turany / Kriváň club
17.05.2013 20.00Bratislava / Bažant na Mlynoch
15.05.2013 20.00Košice / Cassofest
10.05.2013 20.00Žiar n. Hronom / Kalifornia club
09.05.2013 20.00Banská Bystrica / Majáles
08.05.2013 20.00Žilina / Majáles
07.05.2013 20.00Nitra / Majáles
24.04.2013 20.00Trnava / ŠH – Koktejlovica party
20.04.2013 23.00ŽILINA / Smerr pub / Famat festival
19.04.2013 20.00POPRAD / Rock Fabric
18.04.2013 19.00BRATISLAVA / Randal music club
14.04.2013 15.00GALANTA / Kultúrny dom / Chyťme sa za ruky
13.04.2013 20.00(CZ) ČELÁKOVICE / Kultúrny dům
12.04.2013 20.00(CZ) KOŽLANY / Fantasy Land
06.04.2013 21.00ORAVSKÁ LESNÁ / Kultúrny dom
05.04.2013 20.00PRIEVIDZA / Element music club
23.03.2013 20.00(CZ) ČESKÝ KRUMLOV / Fabrička
22.03.2013 20.00(CZ) JAROMĚŘ / Bastion 35
19.03.2013 20.00BRATISLAVA / Unique club
16.03.2013 19.00SNINA / Kultúrny dom
15.03.2013 20.00BARDEJOV / Kino Žriedlo Bard. kúpele
09.03.2013 20.00PREŠOV / Pixel music club
08.03.2013 19.00TRENČÍN / Klub Lúč
02.03.2013 20.00(CZ) JISTEBNICE / Kultúrny dům
01.03.2013 20.00(CZ) KUTNÁ HORA / Planet Music
27.02.2013 20.00BANSKÁ BYSTRICA / Urban Spot / býv. Kino Hviezda
23.02.2013 20.00(CZ) JILEMNICE / klub Továrna
22.02.2013 20.00(CZ) LANŠKROUN / APOLLO
16.02.2013 20.00(CZ) FRÝDEK MÍSTEK / Stoun
15.02.2013 20.00(CZ) ZLÍN / Golem
08.02.2013 20.00Košice / Hilton – Ples


EXTERNÉ ESHOPY

Alebo nakupuj na: