Plánované

27.11.2017 22.45
Bratislava / Mladá garda / Beánia SZU 2017
28.11.2017 16.00
Štós - Dom kultúry / Veľa lásky
01.12.2017 21.00
Hotel Ostredok / Otvorenie zimnej sezóny v Jasnej
15.12.2017 23.00
Vráble / unplugged / Wood pub
28.12.2017 21.00
(CZ) Praha / Retro music hall / Vánoční festival
29.12.2017 21.00
(CZ) Jeseník / El Chorro club

Odohrané

14.11.2017 22.00
Bratislava / Zrkadlový háj / Beánia Akadémie PZ
28.10.2017 23.30
Červeník / Rocková Jeseň
28.10.2017 19.30
Topolčany / Topolčiansky minifest
28.10.2017 10.20
STV 1 / Hudba made in Slovakia
21.10.2017 20.30
Vrútky / Rock club Mlyn
20.10.2017 23.00
Dolná Súča - Kultúrny dom / SaH wild party
10.10.2017 22.00
Žilina / Beánia Žilinských študentov
06.10.2017 22.00
(CZ) Brno / Eleven club
27.09.2017 21.00
Nitra - Amfiteáter / Októberfest UKF
26.09.2017 23.00
Bratislava - Mlynská dolina / Ahoj Semester
23.09.2017 21.00
Krasňany / AmfiFest
23.09.2017 17.30
Partizánska Ľupča / Remeselnícky jarmok
22.09.2017 23.00
Žilina / Smer music klub / Žilina žije festival
16.09.2017 16.30
Častkovce / Hody
10.09.2017 16.40
Spišská Nová Ves - Madaras amfiteáter / Embraco day
09.09.2017 23.55
Kremnica / Kino Akropola / Zasmečuj deťom zdravie - afterparty
09.09.2017 19.00
Gelnica / Gelnické Iluminácie festival
02.09.2017 14.00
Kunovská priehrada / Všade s labkou / SaH Trio (unplugged)
30.08.2017 20.00
(CZ) Mělník - Námestie / Mekul 2017
27.08.2017 18.30
Trebišov / Dni mesta
26.08.2017 23.30
Bolešov / Nočná hasičská súťaž
26.08.2017 15.30
Námestovo / Wedding unplugged
20.08.2017 18.15
Lemešany-Chabžany / Chabžanska Hoscina
19.08.2017 23.55
Trebatice / Hody Trebatice
19.08.2017 20.45
Nové Mest n Váhom / Pivný festival
18.08.2017 20.30
Senica - Letisko / Holidayland festival
12.08.2017 19.30
Červeník / Červeník festival
11.08.2017 21.00
Košice Kulturpark / Leto v parku festival
05.08.2017 19.00
Čierne / Čierňanské hodové slávnosti
22.07.2017 21.00
Kysucké Nové Mesto / Jakubovské hody
21.07.2017 22.30
(CZ) Voděrady / KilianGang motosraz
15.07.2017 21.00
Zemplínska Šírava / Amfik Šírava fest
14.07.2017 21.00
Spišská Nová Ves / Spišský trh (+ RDH Tatramat Matejovce)
09.07.2017 18.00
Fiľakovo / UDVart festival
08.07.2017 23.55
(CZ) Tábor / Footfest
07.07.2017 19.00
Stakčín / 700. výročie
17.06.2017 10.20
STV1 / PARK
16.06.2017 21.00
Liptovský Mikukáš / Stoličné dni
12.06.2017 15.00
Bratislava / PARK online
09.06.2017 18.15
Zavar Kaštieľ / Country hody / SaH Trio (unplugged)
04.06.2017 09.00
Spišská Nová Ves / organizujeme / Basket Music fest
01.06.2017 18.00
(CZ) Nymburk / Divadlo / Cabaret
27.05.2017 21.00
Dudince / Otvorenie kúpeľnej sezóny
26.05.2017 15.00
Poprad / Rallye Tatry / SaH trio (unplugged)
25.05.2017 16.45
Žilina / Staromestské slávnosti
20.05.2017 21.00
(CZ) Nymburk / Slušnej kanál festival
18.05.2017 18.00
Levoča / SaH trio (unplugged)
13.05.2017 20.00
(CZ) Chomutov / Hřebikárna Birthday party
12.05.2017 22.30
(CZ) Kladno / Poldofka
06.05.2017 23.30
Spišská Nová Ves / Privat party
06.05.2017 16.00
Budmerice / Malokarpatský Slávik
01.05.2017 18.00
Trenčín / Trenčiansky Majáles
29.04.2017 21.00
Smižany / 20R tour (krst) / Obecné kultúrne centrum (OKC)
28.04.2017 21.00
Myjava / 20R tour / La Vita club
22.04.2017 21.00
Poprad / 20R tour / Rock Fabric
21.04.2017 19.30
Košice / 20R tour / Collosseum club
16.04.2017 21.00
Námestovo / 20R tour / Barón pub
15.04.2017 21.00
Handlová / 20R tour / Sound City pub
08.04.2017 21.00
Martin / 20R tour / Mestská scéna
07.04.2017 21.00
Bardejov / 20R tour / Rock cafe
01.04.2017 21.30
Prakovce / 20R tour / B-klub
31.03.2017 21.00
Zvolen / 20R tour / Dom kultúry ŽSR
26.03.2017 21.00
(CZ) Praha / Febiofest OFF
25.03.2017 21.00
Humenné / 20R tour / Nostalgia Music pub
24.03.2017 21.00
Prešov / 20R tour / Safe Music club
22.03.2017 21.00
Banská Bystrica / 20R tour / V-club
18.03.2017 21.00
Prievidza / 20R tour / Rave klub
17.03.2017 19.30
Trenčín / 20R tour / Piano club
11.03.2017 21.00
Ružomberok / 20R tour / Nové Korzo
10.03.2017 20.30
Nitra / 20R tour / Music a Cafe
08.03.2017 23.00
Bratislava / Incheba Expo / Lámavica Ekonómov
25.02.2017 21.00
Púchov / 20R tour / Queens pub
24.02.2017 21.00
Žilina / 20R tour / Kolečko klub
18.02.2017 21.00
Nové Mesto n Váhom / 20R tour / Za Rampami
17.02.2017 20.00
Trnava / 20R tour / City club
16.02.2017 19.30
Bratislava / 20R tour (krst) / Ateliér Babylon
28.01.2017 23.30
Vráble / unplugged / Wood pub
20.01.2017 20.00
Hodruša-Hámre / unplugged / Privat event
26.12.2016 23.00
Dolné Vestenice KD / Štefánska video oldies party
20.12.2016 19.00
Košice / Vianočný Unifest
15.12.2016 15.00
Humenné / unplugged / Vianočný jarmok
10.12.2016 23.30
(CZ) České Budějovice / klub K2
09.12.2016 20.30
(CZ) Jeseník / El Chorro upgrade party
01.12.2016 23.55
Bratislava / Refinery Gallery / Beánia FMFI & PriF
26.11.2016 22.00
(CZ) Brno / Eleven club
25.11.2016 22.00
Košice / Imatrikulačný ples TUKE FEI
24.11.2016 23.55
Bratislava / Mladá Garda / Beánia Chemikov FCHPT
16.11.2016 22.30
Bratislava / Incheba Expo / Beánia STU
11.11.2016 22.45
Nitra / Agrokomplex / 58. Imatrikulačný ples SPU
15.10.2016 19.20
Poprad / Aréna / Rocková noc
14.10.2016 21.30
(CZ) Chrudim / R-klub
08.10.2016 17.00
Piešťany / City Night Run
01.10.2016 18.00
Stupava / Dni zelá
28.09.2016 20.15
Nitra / Amfiteáter / Októberfest UKF
27.09.2016 23.55
Bratislava Ateliér Babylon / Stavbárske srdce
27.09.2016 18.00
Košice / Mai Day
22.09.2016 18.00
Prievidza / Námestie / Ešte dúšok leta / unplugged
20.09.2016 22.30
Bratislava Unique club / Ahoj semester
17.09.2016 20.00
Nové Sady / Novosadská brázda
10.09.2016 21.30
Ďurďové / Ďurďovský výstrek
03.09.2016 23.00
Kremnica / Kino Akropola
03.09.2016 13.30
Pivovar Šariš / DOD Šariš / + ORCHESTER
27.08.2016 19.30
Pečenády / Námestie / 800. výročie
21.08.2016 18.30
Smolenice / unplugged / Na kolesach proti rakovine
20.08.2016 22.30
Predmier / Hasičská Sobota
20.08.2016 16.30
Spišská Nová Ves / unplugged / Narodeninový víkend OC Madaras
19.08.2016 23.00
(CZ) Ústi nad Labem / Reggae Area
11.08.2016 19.00
Galanta Amfiteáter / Galantské trhy
06.08.2016 23.30
Detva Amfiteáter / Detva fest
06.08.2016 19.30
Šoporňa / Hody
30.07.2016 22.30
ATC Dubník pri Starej Turej / Tanec Slnka
29.07.2016 20.00
Zemplínska Šírava / Amfik Šírava fest
23.07.2016 16.50
(CZ) Tábor / Mighty Sounds
22.07.2016 21.10
Muráň / Ródeo Muráň
16.07.2016 23.55
(CZ) Nivnice / Kupkofest
16.07.2016 18.30
Svit / Tatrafest Iskrastreetball
09.07.2016 20.45
Bojnice / Welcome Summer festival
02.07.2016 20.30
Jahodná Košice / Čermeľský kvet motozraz
25.06.2016 23.00
(CZ) Bystřice nad Pernštejnem / Pelíšek fest
25.06.2016 17.30
(CZ) Štětí / Ferodo festival
18.06.2016 23.30
Sučany / Turiec fest
11.06.2016 09.00
Spišská Nová Ves / organizujeme / Basket Music fest
10.06.2016 16.30
Zavar DSS Humanum / Country hody
05.06.2016 15.30
Senica / 10. výročie Útulku Senica
04.06.2016 23.55
(CZ) Pustimer / Fesťák jak Sviňa
04.06.2016 14.00
(CZ) Konstantinovy Lázně / U Pramene festival
03.06.2016 23.30
Bernolákovo / Dni obce
03.06.2016 18.00
(CZ) Vsetín / Majáles
29.05.2016 14.45
(CZ) Praha / Mezi ploty festival
28.05.2016 13.45
Bratislava / OC Retro 5.narodeniny
27.05.2016 21.30
(CZ) Chomutov / Hřebikárna Otevřeno festival
14.05.2016 18.00
(CZ) Pardubice / Majáles
06.05.2016 20.00
Rimavská Sobota / Dni Mesta
04.05.2016 16.20
(CZ) Ostrava / Majáles
16.04.2016 21.00
Demänovská dolina / 7. narodeniny Hotela Ostredok
02.04.2016 20.00
Handlová / SPECIAL TOUR / Sound city pub
01.04.2016 20.00
Lučenec / SPECIAL TOUR / Slimák pub
30.03.2016 20.00
Topolčany / SPECIAL TOUR / Runway klub
16.03.2016 23.55
(CZ) Brno / Fléda / Slovenská noc
15.03.2016 20.00
(CZ) Hradec Králové / AC klub
27.02.2016 20.45
(UK) Londýn / 229 Venue CS PARTY
13.02.2016 20.00
Holíč / SPECIAL TOUR / R-classic klub
27.12.2015 23.00
Jasná Hotel Liptov / Retro bar
20.12.2015 19.00
Námestovo / SPECIAL TOUR / Barón pub
19.12.2015 20.00
Spišská Stará Ves / Staroveské vianočné trhy
18.12.2015 19.00
Zvolen / SPECIAL TOUR / Dom kultúry ŽSR
12.12.2015 20.00
Spišská Nová Ves / Kino Mier / Vianočný unplugged s Dychovkou DH Tatramat Matejovce
11.12.2015 19.00
Poprad Matejovce / Privat event - Vianočný unplugged
05.12.2015 19.00
Púchov / SPECIAL TOUR / Queens pub
04.12.2015 19.00
Nove mesto n Vahom / SPECIAL TOUR / klub Za rampami
28.11.2015 21.00
Nitra / SPECIAL TOUR / Nájomná jednotka 210 OC MAX
21.11.2015 19.00
Poprad / SPECIAL TOUR / Rock Fabric
20.11.2015 19.00
Prievidza / SPECIAL TOUR / RAVE klub
18.11.2015 23.00
Trnava / Beánia Sociálnych vied UCM
12.11.2015 22.00
Trnava / Beánia Právnikov TU
07.11.2015 20.00
Lazy pod Makytou / Privat event - Special unplugged
31.10.2015 19.00
Trnava / SPECIAL TOUR / City club
28.10.2015 23.00
Bratislava Incheba / FAKT Beánia OF a FHI
22.10.2015 15.30
Žiar nad Hronom / Na krídlach anjelov
16.10.2015 21.45
Červeník / Rocková jeseň
10.10.2015 14.00
tunel Šibenik pri Levoči / Deň otvorených dverí
03.10.2015 19.00
(CZ) Chomutov / Hřebíkárna
02.10.2015 22.00
(CZ) Děčín / Garage Noir
26.09.2015 20.00
Nová Baňa / Novobanský jarmok
23.09.2015 19.00
(CZ) Brno / FEKT VUT / Hudba z FEKTu
19.09.2015 18.00
Poráč Park / Október fest - krst hymny piva Buchvald
05.09.2015 20.30
Piešťany / Čajovňa Medulienka
05.09.2015 15.00
Kremnica / Zasmečuj deťom zdravie
31.08.2015 21.00
Trstená / Koncert pre mladých
30.08.2015 00.00
Terchová / Terchovský Budzogáň / ZRUŠENÉ
29.08.2015 22.30
Drahovce / Drahovské vrtochy
28.08.2015 23.55
Kežmarok - Hrad / Kapela fest
23.08.2015 14.45
(CZ) Trutnov - Bojiště / TrutnOFF festival
21.08.2015 13.00
Zlaté Piesky Bratislava / Uprising festival
15.08.2015 21.00
Košariská pri Trstenej / Music Summer
14.08.2015 23.15
Trebatice / Hody Trebatice
08.08.2015 23.55
(CZ) Boskovice / Festiválek bez boju a válek
08.08.2015 17.30
Červeník / Červeník festival
07.08.2015 20.30
(CZ) Valašská Polanka / SaH v Paradonu
01.08.2015 20.50
Duchonka / Music Summer
31.07.2015 01.00
Zemplínska Šírava / Šírava fest / ZRUŠENÉ
25.07.2015 22.00
Starý Tekov / Boje na Hrone
25.07.2015 17.40
Bojnice / Dohoda Fun radio
24.07.2015 19.00
Prešov / Pivný festival
18.07.2015 18.30
Veľké Ripňany / RIP fest
17.07.2015 19.00
Rudava / POME Rudava
11.07.2015 21.00
Ružiná / Music Summer
04.07.2015 22.00
Staškov / Letné dni Jozefa Krónera
03.07.2015 23.00
Rajec / RajRockFest VII.
27.06.2015 16.30
Piešťany / Topfest
26.06.2015 20.00
Hniezdne / Nestville open day
20.06.2015 22.00
Trnava / Ekofest
19.06.2015 22.15
Liptovský Mikuláš / Stoličné dni
19.06.2015 16.30
Prešov / Dobrý festival
13.06.2015 20.00
Červený Kláštor / Pochod dobrej nálady
06.06.2015 09.00
Spišská Nová Ves / organizujeme / Basket Music Fest
29.05.2015 19.45
Bratislava / Hudba na Mlynoch
28.05.2015 15.45
Žilina / Staromestské slávnosti
23.05.2015 23.00
Podbiel / Majáles
16.05.2015 23.00
Ihráč / KD / Ihráčsky Majáles
09.05.2015 15.00
(CZ) Pasohlávky / ATC Merkur
07.05.2015 18.20
Banská Bystrica / Bažant Majáles
06.05.2015 18.20
Žilina / Bažant Majáles
05.05.2015 18.20
Nitra / Bažant Majáles
02.05.2015 22.00
Snina / BEST ON tour / Space club
01.05.2015 21.45
(CZ) Brno / Studentský majáles
30.04.2015 21.00
(CZ) Boskovice / BEST ON tour / Sklepy
25.04.2015 20.00
Považská Bystrica / BEST ON tour / Piváreň Pohoda-Dreváreň
24.04.2015 20.00
Liptovský Mikuláš / BEST ON tour / Adventure music club
23.04.2015 20.00
Bratislava / BEST ON tour / Randal club / krst CD
21.04.2015 20.00
Trnava / BEST ON tour / Art klub
18.04.2015 21.30
Nove Mesto n Vahom / BEST ON tour / Topfest Warm up
17.04.2015 20.00
Stará Ľubovňa / BEST ON tour / Gastro Družba
11.04.2015 20.00
(CZ) Děčín / BEST ON tour / Garage Noir
10.04.2015 20.00
(CZ) Pelhřimov / BEST ON tour / Stará tiskárna
04.04.2015 20.00
(CZ) Kladno / BEST ON tour / Poldofka
03.04.2015 20.00
(CZ) Chrudim / BEST ON tour / R klub
02.04.2015 23.00
Šaľa / BEST ON tour / Metro klub
28.03.2015 22.00
(CZ) Kopřivnice / BEST ON tour / Plesk
27.03.2015 21.00
(CZ) Praha / BEST ON tour / Febiofest Music fest / krst CD
21.03.2015 22.00
Ráztočno / BEST ON tour / Eso klub
20.03.2015 20.00
Hlohovec / BEST ON tour / Teatro klub
14.03.2015 20.00
(CZ) Opava / BEST ON tour / Art klub
13.03.2015 20.00
Humenné / BEST ON tour / Nostalgia music pub
12.03.2015 20.00
(CZ) Brno / BEST ON tour / Eleven club
07.03.2015 20.00
Púchov / BEST ON tour / Queens pub
06.03.2015 20.00
Prakovce / BEST ON tour / B-KLUB music pub
05.03.2015 16.00
Levoča / unplugged / SKN Mateja Hrebendu
25.02.2015 20.00
Košice / BEST ON tour / Malbo caffe
30.01.2015 22.30
Liptovský Mikuláš / unplugged / Stredoškolský ples
29.01.2015 17.00
Spišská Nová Ves / unplugged / Privat event
03.01.2015 21.00
Helcmanovce - Kultúrny dom / Novoročný koncert
27.12.2014 19.00
Spišská Nová Ves / BEST ON tour / Liquid NC - Družba Tarča
13.12.2014 20.00
Martin / BEST ON tour / Lounge bar
12.12.2014 20.00
Nitra / BEST ON tour / Music a cafe
09.12.2014 19.00
Prešov / rádio Prešov 91.4 / Pegas Live
06.12.2014 20.00
Trenčín / BEST ON tour / Lúč klub
05.12.2014 20.00
Brezno / BEST ON tour / Bombura klub
29.11.2014 20.00
Žilina / BEST ON tour / Rock N Rolla bar & grill
28.11.2014 20.00
Poprad / BEST ON tour / Fun House
19.11.2014 23.55
Bratislava / Beánia Stavbárov
15.11.2014 20.00
(CZ) Jaroměř / BEST ON tour / Bastion 35
14.11.2014 20.00
(CZ) Liberec / BEST ON tour / Bunkr
13.11.2014 20.00
(CZ) Praha / BEST ON tour / Roxy
12.11.2014 20.00
(CZ) Brno / BEST ON tour / Eleven club
11.11.2014 22.00
Bratislava / Beánia Medikov
08.11.2014 23.00
Ostrov / Hody
07.11.2014 20.00
(CZ) Plzeň / BEST ON tour / Pod Lampou
06.11.2014 20.00
(CZ) České Budějovice / BEST ON tour / Café Slavia
05.11.2014 20.00
(CZ) Jidřichuv Hradec / BEST ON tour / Lucky Perry
25.10.2014 20.00
Prievidza / BEST ON tour / Element MC
24.10.2014 20.00
Námestovo / BEST ON tour / Barón pub
22.10.2014 20.00
Banská Bystrica / BEST ON tour / V club
21.10.2014 23.00
Ružomberok / Beánia KU
18.10.2014 20.00
Košice / BEST ON tour / Collosseum
17.10.2014 20.00
Prešov / BEST ON tour / Road Cafe
14.10.2014 20.00
Bratislava / BEST ON tour / Unique club
08.10.2014 21.10
(CZ) Pardubice / Start Student Life Fest
03.10.2014 17.30
(CZ) Brno / Úlet festival
30.09.2014 21.00
Košice / MAI DAY festival
13.09.2014 20.00
Staškov / 400. výročie obce
12.09.2014 21.30
Prakovce (futbalové ihrisko) / PrakoRock fest
06.09.2014 22.00
Rožňava / Hells Bells pub
06.09.2014 15.00
Kremnica (atletické ihrisko) / Zasmečuj deťom zdravie
31.08.2014 21.30
Široké (areál Oáza) / K7 festival
31.08.2014 18.30
Bijacovce (futbalové ihrisko) / Hasičský deň
30.08.2014 23.00
Poprad / Tatrafest
29.08.2014 21.30
Gbely (futbalový štadión) / Peace fest
17.08.2014 15.50
Banská Štiavnica (amfiteáter) / Osmidiv festival
16.08.2014 22.00
Hostie (amfiteáter) / HostRock fest
16.08.2014 15.00
Podlipníky (pri Lietadle) / Koliesko fest
09.08.2014 21.40
Spišská Belá / Belltown fest
08.08.2014 22.30
Dolné Sŕnie / Galota fest
26.07.2014 23.00
Nová Baňa (Tajch) / Rocková Noc
25.07.2014 19.20
Holíč (letisko) / Cibula fest
19.07.2014 21.30
Zázrivá / Zázrivské dni
19.07.2014 18.30
Kysucký Lieskovec / Hodové slávnosti
12.07.2014 23.00
Margecany / Vitaj leto
12.07.2014 13.00
(CZ) Tábor / Mighty Sounds
11.07.2014 15.00
(CZ) Vizovice / Masters of Rock
05.07.2014 23.00
Svidník / Dni mesta
05.07.2014 19.00
Poráč (unplugged) / Poráč park
04.07.2014 00.30
Domaša (Eva-Holčíkovce) / WS Domaša fest
28.06.2014 20.00
Sučany / Hodžove dni
27.06.2014 22.30
Zákamenné (amfiteáter) / Open air fest
27.06.2014 13.00
Piešťany (letisko) / Topfest
21.06.2014 23.00
Rohožník (priehrada) / Sadfest
21.06.2014 18.30
Podunajské Biskupice / Biskupický Juniáles
21.06.2014 12.00
Spišská Nová Ves (pred Redutou) / My sme Spišská
20.06.2014 18.00
(CZ) Praha / Kampa park / United Islands
08.06.2014 11.00
Košice (Historická radnica) / unplugged / Medardova kvapka krvi
02.06.2014 12.00
TV JOJ / Noviny o 12:00
02.06.2014 06.00
TV JOJ / Dobré ráno / Topfest
31.05.2014 15.30
Spišská Nová Ves / unplugged / Avon pochod
23.05.2014 22.20
Česká televize Brno / Tečka páteční noci
07.05.2014 16.00
(CZ) Ostrava / Majáles Ostrava
02.05.2014 22.00
(CZ) Brno / Studentský majáles
30.04.2014 21.30
Nitra / Superstar NR univerzít
26.04.2014 18.30
Svätý Jur / Svätojurské hody
12.04.2014 23.30
Partizánske / Spy club
11.04.2014 20.00
(CZ) Kopřivnice / Nord music club
09.04.2014 20.00
Bratislava / Elam klub
05.04.2014 21.00
(CZ) Pardubice / Žlutý pes
04.04.2014 21.00
(CZ) Praha / Rock Cafe
12.03.2014 20.00
Košice / unplugged / Malbo caffe
08.03.2014 20.30
Brno / unplugged / Eleven club
07.03.2014 21.00
Trenčín / unplugged / Lúč klub
04.03.2014 20.00
Žilina / unplugged / Smerr MC
01.03.2014 21.00
Námestovo / unplugged / Baron pub
15.02.2014 22.00
Ružomberok / Mestský študentský ples
14.02.2014 21.00
Bratislava / unplugged / British Rock Stars
13.02.2014 20.00
Bratislava / klub Loft / Zverina | Umelecke delo - krst
21.12.2013 23.30
Topolčany / Vianočný ples
14.12.2013 20.00
Spišská Nová Ves / U&D tour @ Spišské divadlo
26.11.2013 16.30
Rožňava / Charitánia
22.11.2013 22.00
Košice / Imatrikulačný ples TUKE FEI
21.11.2013 20.00
Liptovský Mikuláš / U&D tour @ Reduta
16.11.2013 20.00
Trnava / Beánia Technikov MTF STU
15.11.2013 22.00
Turčianská Štiavnička / Beánia JLF UK
14.11.2013 22.00
Banská Bystrica / Beánia EF
13.11.2013 20.00
Prešov / U&D tour @ Bizarre music cafe
12.11.2013 20.00
Ružomberok / U&D tour @ Kino Kultúra
06.11.2013 20.00
Banská Bystrica / U&D tour @ V klub (ŠD1 intráky)
05.11.2013 20.00
Trnava / U&D tour @ Art klub
02.11.2013 20.00
Nitra / U&D tour @ Valašský šenk
01.11.2013 20.00
Bratislava / U&D tour @ klub u Očka
31.10.2013 22.00
Lučenec / Lučenec / Strašidelná Tržnica II.
26.10.2013 20.00
Levice / U&D tour @ Memphis club
25.10.2013 20.00
Poprad / U&D tour @ Groteska art caffe
23.10.2013 20.00
Bardejov / U&D tour @ Kino Žriedlo
19.10.2013 20.00
Zvolen / U&D tour @ SNG Zvolenský zámok
18.10.2013 22.00
Ivanka pri Dunaji / Šakal pub
17.10.2013 20.00
Košice / U&D tour @ Tabačka kulturfabrik
10.10.2013 21.00
Bratislava / Beánia VŠ
05.10.2013 18.00
Sebechleby - Stará Hora / Oberačka po sebechlebsky
25.09.2013 20.00
Košice / Unifest
21.09.2013 22.45
Hlohovec / Dni mesta 900. výročie
20.09.2013 22.00
Dolný Kubín / Dni mesta
20.09.2013 18.00
Prakovce / Prakofest
19.09.2013 20.00
Sobrance / Sobranský jarmok
13.09.2013 21.00
Bratislava / Rock OK - narodeniny
07.09.2013 21.40
Koplotovce / Dni obce 900. výročie
07.09.2013 13.15
Veľký Šariš / DOD Šariš
31.08.2013 23.30
Zlaté Moravce / Rockový festival 900
30.08.2013 21.00
Makov / Makof fest
26.08.2013 20.00
Hrabušice - Podlesok / Spišiačik
25.08.2013 15.20
Smolenice / Na kolesách proti rakovine
18.08.2013 20.00
(CZ) Trutnov / Trutnov open air festival
17.08.2013 17.00
Sp. Tomášovce / Dni obce
16.08.2013 23.00
Beša / Beša Music fest
10.08.2013 23.00
Vráble / festival Rock Show
10.08.2013 13.00
Poprad / Aquacity Hviezdne leto
08.08.2013 19.00
Galanta / Mestské slávnosti
27.07.2013 22.00
Voderady / festival Rukami a srdcom
20.07.2013 23.00
Veľké Ripňany / Ripfest
20.07.2013 16.00
Beckov / Beckovské slávnosti
19.07.2013 21.00
Ľubica / Kocúr fest
07.07.2013 16.00
(CZ) Hejnice / Hejnicke slávnosti
06.07.2013 21.00
Ostrov / Dni obce
29.06.2013 22.00
Skalica - Baťov kanál / Skalica music fest
29.06.2013 18.00
Bojnice / Welcome summer fest
27.06.2013 14.00
Piešťany / Topfest
22.06.2013 21.00
Dubovany / Dni obce
22.06.2013 19.00
Trnava / Ekofest
21.06.2013 23.00
Jaslovské Bohunice / festival pri Kaštieli
15.06.2013 22.00
(CZ) Ústi n. Labem / Útulek fest
14.06.2013 21.00
Trnava / Trnavská 13-tka
07.06.2013 19.00
Spišská Nová Ves / Mesto plné detí
30.05.2013 20.00
Žilina / Staromestské slávnosti
18.05.2013 20.00
Turany / Kriváň club
17.05.2013 20.00
Bratislava / Bažant na Mlynoch
15.05.2013 20.00
Košice / Cassofest
10.05.2013 20.00
Žiar n. Hronom / Kalifornia club
09.05.2013 20.00
Banská Bystrica / Majáles
08.05.2013 20.00
Žilina / Majáles
07.05.2013 20.00
Nitra / Majáles
24.04.2013 20.00
Trnava / ŠH - Koktejlovica party
20.04.2013 23.00
ŽILINA / Smerr pub / Famat festival
19.04.2013 20.00
POPRAD / Rock Fabric
18.04.2013 19.00
BRATISLAVA / Randal music club
14.04.2013 15.00
GALANTA / Kultúrny dom / Chyťme sa za ruky
13.04.2013 20.00
(CZ) ČELÁKOVICE / Kultúrny dům
12.04.2013 20.00
(CZ) KOŽLANY / Fantasy Land
06.04.2013 21.00
ORAVSKÁ LESNÁ / Kultúrny dom
05.04.2013 20.00
PRIEVIDZA / Element music club
23.03.2013 20.00
(CZ) ČESKÝ KRUMLOV / Fabrička
22.03.2013 20.00
(CZ) JAROMĚŘ / Bastion 35
19.03.2013 20.00
BRATISLAVA / Unique club
16.03.2013 19.00
SNINA / Kultúrny dom
15.03.2013 20.00
BARDEJOV / Kino Žriedlo Bard. kúpele
09.03.2013 20.00
PREŠOV / Pixel music club
08.03.2013 19.00
TRENČÍN / Klub Lúč
02.03.2013 20.00
(CZ) JISTEBNICE / Kultúrny dům
01.03.2013 20.00
(CZ) KUTNÁ HORA / Planet Music
27.02.2013 20.00
BANSKÁ BYSTRICA / Urban Spot / býv. Kino Hviezda
23.02.2013 20.00
(CZ) JILEMNICE / klub Továrna
22.02.2013 20.00
(CZ) LANŠKROUN / APOLLO
16.02.2013 20.00
(CZ) FRÝDEK MÍSTEK / Stoun
15.02.2013 20.00
(CZ) ZLÍN / Golem
08.02.2013 20.00
Košice / Hilton - Ples
Staršie
Pripravujeme